#1 2010-07-27 21:35:09

Adell

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-27
Posty: 12
Punktów :   

O mnie

Witajcie. Mistrzem gry byłem już na wielu tego typu forach więc jakieś doświadczenie mam. Gwarantuję ciekawe przygody w klimatach zarówno anime jak i mangi pokemon. Przede wszystkim cenie sobie długie, klimatyczne historie i posty. Jeżeli się do mnie zapiszecie to liczę, że będziemy się dobrze bawić i wspólnie przeżyjemy wiele pokemonowych przygód. Prowadzę gry trenerskie i koordynatorskie, ale chętnie też wypróbuję swoich sił w innych wymyślonych przez was profesjach. U mnie wcielicie się też w pokemona i przeżyjecie przygody podobne do serii gier Pokemon Mystery Dungeon. Możecie u mnie zwiedzić wszystkie 4 regiony- Kanto, Johto, Hoenn i Sinnoh oraz spróbować swoich sił na Battle Frontierze. Niewykluczone też, że zagracie na innych wymyślonych prze ze mnie krainach. Niestety lub też na szczęście będę starał się wprowadzać do waszych przygód jak najwięcej realizmu z czym idzie wasze pokemony mogą zachorować lub umrzeć. Spokojnie. Nie musicie się od razu bać Jeżeli będziecie o nie dbać i je karmić to nie musicie się tym w ogóle przejmować. No to jeszcze tak na koniec powiem, że u mnie nie musicie zaczynać tylko z jednym pokemonem. Możecie równie dobrze wyruszyć z szóstką, ważne żeby było to uwzględnione w waszej historii. Np. przygoda prowadzona u mnie może być kontynuacją poprzedniej (opisanej w historii). Życzę dobrej zabawy i mam nadzieję, że znajdą się chętni, którzy będą chcieli wyruszyć w swoją podróż pokemon wraz ze mną jako MG.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eti2011r.pun.pl www.pokoleniemichaela.pun.pl www.icp2008.pun.pl www.sarmatian.pun.pl www.pivotr.pun.pl